Czym się zajmujemy

Obszarem naszego zainteresowania,

takoż oferowanych usług, jest szeroko definiowane zarządzanie wierzytelnościami, rozumiane jako continuum zdarzeń gospodarczych, począwszy od weryfikacji partnera biznesowego (informacja gospodarcza), poprzez stałą kontrolę bieżących płatności (kontroling płatności), skończywszy na szybkiej reakcji na niepokojące sygnały o braku zapłaty w terminie wymagalności (windykacja, usługa prawna).

Krokami,które mają przybliżyć naszego Klienta w odzyskaniu własnych wierzytelności na drodze polubownej, jest złożenie zlecenia na dochodzenie roszczeń finansowych (patrz windykacja), następnie (bądź równolegle), skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego (usługa prawna), skończywszy (jeżeli zachodzi taka potrzeba) na wniosku do komornika w celu formalnej egzekucji dochodzonych wierzytelności.

Ponadto, Klient na każdym etapie prowadzenia sprawy przez GDF Belsten Group Wierzytelności, może zaproponować sprzedaż posiadanych należności (obrót wierzytelnościami).

Kim jesteśmy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu

firmę GDF Belsten Group Wierzytelności, powstałą w roku 2001, pierwotnie pod nazwą GDF Belsten Group, od 2005 roku pod obecną nazwą. Działającą na rynkach finansowych na terenie całego kraju.

Zaufanie i lojalność, to wartości, które w biznesie są niezbędne, a w każdym razie nie do przecenienia, pamiętając o tym przy oferowaniu naszych usług potencjalnym zainteresowanym, szczególnie dbamy o jakość usług i relacji z Partnerami, którzy wiele miesięcy, lat temu powiedzieli nam biznesowe "TAK".

Kompleksowość oferowanych usług jak i rzetelność w ich wykonaniu, zawsze spotykały się z życzliwością i aprobatą naszych klientów (listy referencyjne), czego przykładem jest nieprzerwana współpraca z wieloma z nich, datująca się od pierwszych miesięcy istnienia GDF Belsten Group Wierzytelności.

Zapraszając do skorzystania z naszej propozycji współpracy, załączamy wyrazy szacunku dla obecnych, przyszłych i byłych Klientów Naszej firmy